YURT ÖZELLİKLERİMİZ
Yurdumuz, öğrencilerimize otel normlarında hizmet vermek amacı ile 1,2,3,4 ve 5 kişilik odalardan oluşmaktadır. Odalarımız farklı tasarım, konum, bütçe ve fiyata sahip, konforlu, tam donanımlı suit odalardan oluşmaktadır. Odalarımız tamamının zemin ve bölmeleri ısı ve ses yalıtımlı olup, bütün odalarımızda standart olarak; Kişiye özel çalışma masası ve sandalyesi, Dahili Telefon bulunmaktadır.

Odalarımız; öğrencilerimizin her türlü rahatlığı ve ferah bir ortamda ders çalışmaları amaçlanarak dizayn edilmiştir. Yurt konseptimizde yalnızca 2 kişilik odalarımızda banyo-WC odaların içindedir, diğer odalarımızda banyo-WC ortak kullanımlıdır.

Yurdumuzda, sürekli yurt odasında bulunmaktan sıkılan, diğer bir deyişle uzanmak, ev keyfi yapmak isteyen öğrencilerimiz için, içerisinde Lcd Tv, Yemek Masası gibi eşyalar ile dizayn edilerek ev ortamı sağlanmış bir alanımız bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin kendilerini ev ortamında hissetmeleri, rahat, huzurlu ve kaliteli zaman geçirmeleri amacıyla tasarlanan bu alanlarda öğrencilerimiz, yine aradaşları ile birlikte evlerindeymiş gibi bir araya gelerek, dilerlerse çay ve yemek keyfi, dilerlerse birlikte ders çalışma ortamı, dilerlerse de hep birlikte dizi keyfi yapabilmektedir.