KAHVALTI

Güne zinde başlamak için en önemli adım olan sabah kahvaltısı, Yurtistanbul ailesinin deneyimli bayan ekibi tarafından öğrencilerimize özenle hazırlanmaktadır. Kahvaltımız tamamen ücretsiz olup, açık büfe şeklinde sunum yapılmaktadır.Günün dilediğiniz saatinde katlarımızda ve lobimizde bulunan mutfaklarda isteğe göre yemeklerinizi yapabilir, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

TEMİZLİK
Temizlik bir yaşam kalitesidir. Yurtistanbul ailesi olarak önceliğimiz sizlere sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlamaktır. Bu sebeple, siz değerli öğrencilerimize daha kaliteli bir yaşam sunmak için yurdumuzun deneyimli personelleri tarafından tüm kat ve odalarımız düzenli olarak temizlenmektedir. Nevresimlerimiz 15 günde bir olmak üzere ekibimiz tarafından değiştirilmektedir.

İNTERNET

Binamız her katında kablosuz internet sistemi (wi-fi) bulunmakta olup, öğrencilerimize ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir. Bu sayede, öğrencilerimiz yurdumuzun diledikleri heryerinden kesintisiz bir şekilde ücretsiz olarak internete bağlanabilmektedir.

GÜVENLİK
Yurtistanbul ailesi olarak, öğrencilerimizin güvenliğinin yanı sıra, siz değerli ailelerimizin huzurunuda merkeze alan bir anlayışla hareket etmekteyiz. Konaklama hizmetimiz öncelikle öğrencilerimizin güvenliğini baz alan politikamız gereği 24 saat boyunca kamera sistemimiz ile güvence altına alınmıştır. Bununla birlikte her gece yurdumuzda öğrencilerimizin her türlü sorun veya probleminde yardımcı olacak, işleyişi sağlayacak ve gözetim altında tutacak bayan gece personelimiz de hizmetinizde olacaktır.

ETÜT
Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin başarısına katkıda bulunmak amacıyla ferah, sessiz ve keyifli çalışma ortamları sağlıyoruz. Öğrencilerimiz gerek odalarında kendilerine ait masalarında gerekse, yurdumuzun ortak kullanım bölümünde bulunan etüt salonunda rahatça ders çalışma imkanına sahiptirler.